Oznanila za teden od 22.1. do 28.1.

AKTUALNI POUDARKI

JANUARSKI VEČERI

Kot je zapisano v zloženki letošnjih Januarskih večerov, bo zadnji večer, 27. januarja, gledališka predstava Prešernovega nagrajenca iz leta 2013, Zorka Simčiča: Leta nič, en dan potem. Predstavo bo uprizorilo Ljubiteljsko gledališče Teharje. Opozarjamo, da bo predstava 27. 1. ob 19.00 v cerkvi sv. Marije! Po maši, ki bo v cerkvi sv. Martina ob 18h, se bomo skupaj odpravili v cerkev sv. Marije in si ogledali zanimivo predstavo. 

 

SVETOPISEMSKI MARATON V LJUBLJANI

V Trbovljah smo svetopisemski maraton že izvedli v oktobru, osrednjeslovenski pa bo potekal pod geslom “Čujte in molite” v času med 27. januarjem in 3. februarjem, letos v cerkvi sv. Antona Padovanskega na Viču v Ljubljani. Tudi letos smo en dveurni termin branja prevzeli Trboveljčani – na vrsto bomo prišli v sredo, 31. 1. med 22.00 in 24.00. Kdor bi bil pripravljen iti v Ljubljano brat Božjo besedo, naj sporoči v župnijski pisarni ali Gregorju Špajzerju.