Oznanila za teden od 26.11. do 1.12.

– Prijavo za Miklavžev koš lahko sporočite samo še to nedeljo !!

–  Pred nami je teden v znamenju Karitasa. V torek, 27. 11., ob 10.00, bo na radiu KUM tekla kontaktna oddaja o karitativnosti. Pokličite na župnijsko Karitas, tel: 059014682, ter na radio KUM, tel. (03) 56-30-300 ali (03) 56-30-303, in darujte svoj dar tistim, ki so ga potrebni.

– Prosim za zelenje, s katerim bodo veroučenci in sodelavke Karitasa v soboto, 1. 12., ob 10.00 pletli adventne venčke. Vabljeni tudi starši.

– V Martinovem kotu si vzemite vabilo za 22. sejo ŽPS, ki bo izjemoma v ponedeljek, 26. 11., ob 19.00 in ne v torek kot je na vabilu. Prosim, če si preberete gradivo, o katerem bo tekla beseda na seji.

–  S prvim januarjem 2008 bomo zamenjali avtomobilske pakete prve pomoči. Z akcijo “PRVA POMOČ” naj bi stare pakete namenili misijonarjem. V naši župniji jih prinesite v Martinov kot. Hvala za sodelovanje v tej misijonski akciji.

– V četrtek, 29. 11., začnemo poglobljeno duhovno pripravo na praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije z devetdnevnico. Devetdnevnica bo zvečer pri sveti maši. Vabljeni.

–  S sredstvi darovanimi prihodnjo nedeljo, bo poravnan del računa za plačilo obnovljenega Marijinega oltarja. Bog povrni.

–  Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepemu praznovanju slovesnosti na podružni cerkvi Svete Katarine.

– Molitvena skupina ima mesečno srečanje v sredo, 28. 11., ob 18.00.

– V cerkvenem letu bo Cerkev namenjala pozornost družini. Hkrati so vabljene tudi družine, da pri tem sodelujejo. Ena izmed priložnosti je sodelovanje pri postavljanju jaslic. Prosim, če lahko vsaka družina prinese gajbico mahu za jaslice v župnijski cerkvi. Hvala.