AKTUALNI POUDARKI

BIBIČNA SKUPINA – bo imela srečanje ta teden IZJEMOMA, v ponedeljek, 26. februarja, ob 19. uri.

PRVI PETEK – ker bom bolnike obiskoval v tednu pred veliko nočjo, jih ob tokratnem prvem petku NE BOM.

ŽUPNIJSKO ROMANJE – do konca tedna se prosim oglasite in prijavite tisti, ki ste se odločili za udeležbo na ROMANJU, ki bo od 23. do 26. maja.

NABIRKA OB PRVI NEDELJI – prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bo pri sv. Martinu darovanje okrog oltarja. Nabirki bosta tokrat, tako pri sv. Martinu kot tudi pri sv. Mariji, namenjeni ZA STROŠKE OGREVANJA cerkva. Imejte to v mislih!
Ob tej priložnosti se lepo zahvaljujem/o g. Tonetu Nagliču, ki ima posebno in redno skrb za ogrevanje župnijske cerkve in z ozirom na to vrši tudi potrebna vzdrževalna dela. Bog povrni.

Spovedni dan za našo župnijo bo na cvetno soboto, 24. marca, od 16. ure dalje pri sv. Mariji.

NAŠI POKOJNI
V minulem tednu je bila s svetimi opravili pokopana: Verona ČEŠNOVAR roj. Kavčič (Ulica 1.junija 34b).