Oznanila za teden od 28.8. do 3.9.

AKTUALNI DOGODKI
* na prvi šolski dan bo med 16. in 18. uro vpis prvošolčkov k verouku. Vpišete jih lahko v župnijski pisarni. S seboj prinesite družinsko knjižico, rojstni list oz. potrdilo o krstu otroka. Ostali se prijavite s prijavnico. ZAČETEK VEROUČNEGA LETA BO V NEDELJO, 10. septembra.
* molitvena skupina pri sv. Martinu bo 31. 8. po večerni sveti maši, vabljeni tudi na škofijski molitveni dan v Petrovče, 9. septembra.

Otroški župnijski pevski zbor bo imel prvo vajo v nedeljo, 10. 9., ob 9. uri.

ŽUPNIK SPOROČA
– na prvi septembrski dan bom ob prvem petku obiskoval naše bolnike
– zahvaljujem se g. Mihaelu Hildu, ki je uredil poškodovane zidove v žup. cerkvi in te dni tudi na novo prepleskal veroučno učilnico. Prav tako tudi g. Tonetu Izlakarju za zidarska opravila na dvorišču pred župniščem.

Zakrament svetega zakona želita prejeti:
ŽENIN: PETER PINTER, rkt samski, zakonski in družinski terapevt, sin Dušana in Marije roj. Živčec, roj. 3. 12. 1975 v Trbovljah, biva Jakčeva 5 Ljubljana, prej Golovec 5, Trbovlje.
NEVESTA: BRIGITA ŠKOF, rkt samska, socialna delavka, hči Antona in Mire roj. Stipanovič, roj. 15. 9. 1975 v Ljubljani, biva Jakčeva 5.