– MOJE SREČANJE Z JEZUSOM bo v sredo, 1. 10., in v četrtek, 2. 10., ko bo v naši župniji celodnevno češčenje Sv. Rešnjega Telesa. To sta dneva velikih milosti ZAME in za župnijsko skupnost. Ves dan častimo  Učlovečenega Jezusa Kristusa, ki ga je Bog iz neizmerne ljubezni do nas poslal na svet. Srečanje z Njim bo blagoslovilo naše življenje.  Čez dan možnost svete spovedi.

PROGRAM CELODNEVNEGA ČEŠČENJA V CERKVI SV. MARTINA
Ob 7.00 sv. maša, nato izpostavitev Sv. Rešnjega Telesa in začetek češčenja;
– od 8.00 do 9.00 molitveno bogoslužje vodi svetopisemska skupina;
– od 9.00 do 10.00 molitveno bogoslužje vodi Prenova v Duhu;
Ob 10.00 sv. maša;
– od 11.00 do 12.00 molitveno bogoslužje vodijo sodelavci Karitasa;
– od 12.00 do 13.00 molitveno bogoslužje vodi molitvena skupina;
– ob 18.30 slovesno pete litanije;

Ob 19.00 slovesna sveta maša in zaključek celodnevnega češčenja.
V popoldanskem času so k molitvi pred Najsvetejšim posebej vabljene družine.

– Inštitut za medgeneracijsko sožitje v Trbovljah, organizira tečaj za usposabljanje prostovoljcev za osebne družabnike s starejšimi ljudmi. Inštruktor dr. Jože Ramovš. Tečaj je brezplačen in bo enkrat mesečno po tri ure. Interesenti se naj čimprej prijavijo zaradi izpeljave tečaja na tel. 040/506-811. Dodatne informacije si poglejte na oglasni deski.

– V tem tednu so prvi dnevi v tednu, vabljeni k svetim mašam.

– V torek, 30. 9. srečanje molitvene skupine.

– V mesecu OKTOBRU vabljeni pred sveto mašo k molitvi svetega rožnega venca. “V molitvi rožnega venca, je rešitev sveta”, je ob prikazovanjih vabila k molitvi Sveta Mati Marija.
V mesecu septembru so bili krščeni: Lana, Nika, Matija.
Od nas so odšli: Stanislava Cirar, spomnimo se je v molitvi. Nabirka za križev pot je bila 802€, v pisarno ste prinesli 570€, Bog povrni.