Oznanila za teden od 3.11. do 9.11.

– Srečanje staršev veroučencev tretjega razreda, bo v ponedeljek, 10. 11. ob 18.00 v veroučni učilnici. Pridružijo se starši veroučencev, ki obiskujejo verouk na podružnici Sveti Katarini. Prosim da se srečanja udeležite, ker se tudi vi starši pripravljate s svojim otrokom na prejem zakramenta prvega svetega obhajila.

– Starši veroučencev drugega razreda imajo srečanje v torek, 11. 11. ob 18.00.  

– V tednu, ki je pred nami, so prvi dnevi v tednu, vabljeni k zakramentom in pred Najsvetejše.

– Hvala za dar, ki bo namenjen za poravnavo računa obnove cerkvene opreme.

– Prihodnja nedelja je zahvalna. Prosim za sadove “zemlje in dela človeških rok”, s katerimi bomo okrasili in se tako Bogu zahvalili za sadove zemlje, svojega truda in dobroto Boga. Prosim sodelavke Karitas za praznično pripravo svetišča.  

– V soboto, 8. 11. ob 9.00 ministrantsko srečanje.