Oznanila za teden od 30.5. do 5.5.

Molitvena skupina: Redno mesečno srečanje molitvene skupine pri sv. Mariji bo v ponedeljek, 30. 5., po sv. maši, pri sv. Martinu pa v torek, 31. 5., po šmarnicah.

Mesec maj in šmarnice v obeh župnijah
Pri sv. Mariji so v dneh, ko ni sv. maše v tem svetišču, šmarnice ob delavnikih ob 18. uri. Ob nedeljskih popoldnevih bodo šmarnice tudi na drugih mestih, kot so bile v zadnjih letih. Danes, 29. 5., ob 16. uri bodo šmarnice v Retju.
Pri sv. Martinu so med tednom, ko ni sv. maše, šmarnice ob 19. uri, kadar pa je sv. maša, so šmarnice vključene v sveto mašo. Vsak večer beremo šmarnice za otroke Pater, ki je gledal Jezusa. Otroci zbirajo zanimive nalepke. 20 do 25 listkov bo štelo, da so opravili šmarnice. V primeru manjkajočih nalepk, bo te mogoče nadomestiti, če bodo starši z otroki šmarnično branje predelali doma. Ob koncu maja bo sledila nagrada za vestne obiskovalce.
Nedeljske šmarnice so pri podružničnih cerkvah in pri kapelicah. Pri sv. Katarini in pri Pangeršičevih bodo šmarnice danes, 29. 5., ob 16. uri.  Lepo povabljeni!