– Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 466,86 € in pri sv. Katarini 54,77 €. Skupaj 521,61 €. Polovico nabirke, 261 €, je namenjena za novo mašo. V marcu ste za novo mašo skupaj z nabirko darovali 921 €. Bog povrni!

– Nabirka današnje nedelje je namenjena za ogrevanje.

– Marca je imela župnija 2423,47 € dohodkov in 6237,60 € izdatkov. Večji izdatki: kurilno olje 1906,62 €, stopnice v zvonik 1152 €, vse ostalo so redni stroški, kot je elektrika in stvari za pastoralne potrebe. Blagajniška knjiga je na vpogled v župnišču.

– V ponedeljek, 4. 4. po sveti maši, bo srečanje svetopisemske skupine.

– V petek, 8. 4. ob 18.30 pripravlja križev pot mladinska skupina. Vabljeni h križevem potu tudi v nedeljo ob 9.30.

– V soboto, 9. 4. med 9.00 in 13.30, bo v župniji sv. Marija potekal dekanijski pastoralni dan. Za našo dekanijo bo to srečanje župnijskih pastoralnih svetov in župnijskih karitas. Gost dneva bo generalni tajnik slovenske karitas, Imre Jerebic.

– V soboto, 9. 4. ob 16.30, bo v naši cerkvi postno spokorno bogoslužje. Kakor doživljamo krizo vseh zakramentov, doživljamo tudi krizo zakramenta sprave. Marsikdo ne ve več, kaj je bistveno za sveto spoved. Spokorna bogoslužja nam lahko pomagajo obuditi občutek za greh in za kesanje. Prav tako sem na voljo za spoved pol ure pred sveto mašo, lahko pa me pokličete za spoved ali pogovor izven rednih terminov.

– Naslednjo nedeljo bodo na voljo oljčne vejice.

– V soboto, 16. 4., po sveti maši, bo koncert postnih pesmi našega župnijskega pevskega zbora.

– Med 26. in 29. 4. bodo v Veržeju duhovne vaje za zakonce. Nekaj mest je še prostih. Kdor je zainteresiran, naj se prijavi pri g. Gregorju Špajzerju.