Oznanila za teden od 4.7. do 16.7.

Oratorij: Od ponedeljka, 4. 7., do petka, 8. 7., bo v župniji sv. Martina potekal oratorij za obe župniji. Srečanja bomo začeli ob 9. uri, zaključili pa ob 15. uri. Kdor se še ni prijavil in nima prijavnice, jo lahko dobi na župnijski spletni strani. Lepo vabljeni, da se nam še pridružite!

Romarsko-planinski zlet na Moličko peč: v soboto, 16. 7., se bomo spet podali na romarsko-planinski izlet. Tokrat bo naš cilj kapela sv. Cirila in Metoda na Molički peči, od tam pa se bomo sprehodili še do Kocbekovega doma na Korošici. Hoje bo vsega skupaj 5 do 6 ur. Zbrali se bomo ob 6. uri pred cerkvijo sv. Martina. Prijavite se pri Tomu Fröbeju ali pri Gregorju Špajzerju.

Župnijsko romanje v Szombathely: 27. 8. bo župnijsko romanje v Szombathely na Madžarskem, rojstno mesto sv. Martina, katerega 1700-letnice rojstva se spominjamo v tem letu. Vabimo vas, da si ta dan že sedaj rezevirate. Podrobnosti glede romanja in glede prijav bodo objavljene v prihodnjih številkah Martinovega lista.

V minulem obdobju smo se poslovili od rajnih:
Janez PEČNIK in Janez PERC. Priporočamo ju v molitev.