Oznanila za teden od 6.8. do 19.8.

AKTUALNO DOGAJANJE
V času mojega dopusta se za nujne zadeve ali v primeru krščanskega pogreba obrnite na g. Jožeta Turka (041 640 789).

V ponedeljek, ki je prvi v mesecu, bo sveta maša zvečer pri sv. Križu v Retju.

VELIKI ŠMAREN
Na praznični veliki šmaren bodo svete maše ob 8. in 10. v Marijini cerkvi, na predvečer praznika pa ob 20. uri večerna maša pri sv. Martinu in po maši procesija z lučkami okrog cerkve. Na praznik bo pri obeh mašah blagoslov cvetja in zdravilnih zelišč. Prinesite!!

Na praznik sv. Roka bo sveta maša ob 10. pri sveti Katarini ob Rokovem oltarju.

Lepo se zahvalim vsem, ki ste mi te dni namenili svoja lepa voščila in dobre želje ob 2. obl. mojega prihoda v to župnijo. Hvala občestvu pri sv. Mariji za lepo pozornost in sosedom za vsa presenečenja. Bog povrni.