Oznanila za teden od 7.8. do 13.8.

AKTUALNI DOGODKI
* v petek je sv. maša dopoldan v Domu Franca Salamona. Naprošam vse, do katerih pride to sporočilo in imate sorodnike v domu ostarelih, da mi to sporočite. Z veseljem jih bom obiskal tudi v sobi, v kolikor ne morejo k sv. maši.
* ob prazniku Marijinega vnebovzetja bo na predvečer praznika sveta maša ob 20. uri pri sv. Martinu in po maši marijanska procesija z lučkami. Na praznik bodo svete maše ob 10. uri pri sv. Martinu, ob 19.00 pri sv. Mariji.

ŽUPNIK  SPOROČA, da IMEJTE V MISLIH…           
– sobota, 26. avgust, župnijsko romanje v Ludbreg (Hrvaška)– svetišče Jezusove predragocene krvi;
– nedelja, 8. oktober: popoldanski obisk pri Mariji Pomagaj na Brezjah

KO TE DNI MINEVA ENO LETO OD MOJEGA PRIHODA V TO ŽUPNIJO, SE VSEM, KI STE ME LEPO SPREJELI PRISRČNO ZAHVALIM. VSI, KI STE PRIČAKOVALI KAJ BOLJŠEGA PA…
…  GOREČE MOLITE V TA NAMEN!!