Oznanila za teden od 8.11. do 14.11.

– Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 364,23 evrov, pri sv. Katarini 43,90 evrov, skupaj 408,13 evrov. Na praznik vseh svetih ste darovali pri sv. Martinu 247,60 evrov, pri sv. Katarini 55,81 evrov. Skupaj 303,41 evrov. K molitvam za rajne ste priložili 465 evrov. Hvala mladim za izdelavo plakata na katerem so zapisana imena pokojnih. Bog povrni vsem!

– župnija je imela v oktobru za 3094,87 evrov prihodkov in 2223,35 evrov izdatkov;

– oktobra je bila v naši cerkvi tudi rožnovenska pobožnost. Iskrena hvala vsem, ki ste se s srcem udeleževali molitve in polagali na oltar svoje prošnje in zahvale Gospodu.

– danes je zahvalna nedelja. Iz vsega srca se zahvaljujem vsem, ki ste prispevali, pridelke in druge stvari za okrasitev naše cerkve;

– ta teden je zopet redni verouk;

– v ponedeljek, 8. 11. po sveti maši bo redno srečanje svetopisemske skupine;

– bliža se praznovanje našega farnega zavetnika, sv. Martina. Sveti Martin goduje 11. novembra. Zunanja slovesnost bo v nedeljo 14. novembra, ob 10.00, ko bomo darovali slovesno sveto mašo. V sklopu martinovega praznovanja bomo 12. 11. ob 19.00 v cerkvi imeli koncert Komornega zbora Trbovlje in glasbene skupine Bee Geesus. V soboto 13. 11., pa bo v župnijski dvorani predavanje zakoncev Mojce Kucler – Dolinar in Matjaža Dolinar. Predavanje ima naslov: Bog v odnosu do sozakonca in v javnem delu;

– na voljo je nova Družinska pratika, po ceni 5 evrov. Dobite jo v župnišču ali Martinovem kotu;

– prispeli so tudi novi Marijanski koledarji. Dobite jih v župnišču ali Martinovem kotu, po ceni 2 evra.