Oznanila za 7. velikonočno nedeljo

Še vedno velja, da se sv. maš lahko udeležujejo le zdravi verniki, ki morajo nositi zaščitno masko ter si pri vhodu razkužiti roke. V cerkvah ohranjamo razdaljo 1,5 metra in prejemamo obhajilo samo na roke.
Vsak ponedeljek zvečer ob 20.uri, se iz župnijske cerkve oglasi zvon in vabi posebej k molitvi v času boja proti epidemiji.

Petdeseti dan po veliki noči obhajamo binkoštni praznik, kar bomo, koliko se pač te čase da, bolj slovesno obhajali pri sveti Mariji na Binkošti ob 10.uri in takrat tudi hkrati zaključili šmarnični mesec, ki smo ga obhajali.

Ponedeljek 25. maj
sv. MARKO 19h:+ starši Bizjak in sorodniki

Torek 26. maj
sv. MARIJA 19h: + Frančiška Željko
+ Lado Urigel

Sreda 27.maj
sv. KRIŽ 19h: Za srečno vožnjo
Za duhovne poklice

Četrtek 28. maj
sv. KATARINA 19h: + Angela Cencelj, sor. Cencelj, Pogačar

Petek 29. maj
sv. MARTIN 8h: + duh. Alojzij Kurent – 30. obl.

Sobota 30. maj
sv. Martin 19h: + Blaž Žnideršič

Nedelja 31. maj
BINKOŠTI
sv. Martin 8h: za žive in + farane
sv. Marija 10h: + Frančiška Željko
+ Mimi Habjan

Ponedeljek 1. junij
sv. MARIJA 19h: Za zdravje in vztrajnost v posv. življenju
+ Frančiška Božič

Torek 2. junij
sv. Marija 19h: + Ivanka Štusej
+ Lado Vovk

Sreda 3. junij
———————————-

Četrtek 4. junij
sv. Martin 19h: + Jože, Marija Kosmač
+ Stjepan in Štefan Pintarič

Petek 5. junij
sv. MARTIN 8h: + Silvester Garbas – obl.
+ Jaga Sladič

Sobota 6. junij
sv. Martin 19h: + družin Bokal, Kralj, Rovšek

NEDELJA 7. junij
sv. Trojica
sv. Marija 8h: za žive in + farane
sv. Martin 10h: + Brigita Gradišek

Vsak duhovnik sme na dan sprejeti dar le za eno sveto mašo, drugi ali tretji namen mora biti oddan in po njem mašuje drugi duhovnik, vseh pa se spomnimo pri mašah. Bog povrni za vaše namene.

V času posebnih ukrepov, in zaprtja župnijskih uradov in pisarn, me za zelo nujne zadeve, kontaktirajte preko telefona ali elektronske pošte. Hvala vsem za mašne namene, ki ste jih pridno darovali tudi v času karantene. Tako vam sporočam, da so prosti termini za sveto mašo po prvem namenu, šele v drugi polovici meseca junija.