Oznanila za teden od 15.3. do 21.3.

– Letošnjo zimo vas še nisem prosil za dar, ki je namenjen za ogrevanje.  Naslednjo nedeljo bo nabirka namenjena za kritje računov kurilnega olja. Bog povrni.

– Srečanje za starše veroučencev tretjih razredov bo v torek, 16. 3. ob 19.00. Vabljeni!

– V postnem času se celotna Cerkev še posebej posveča solidarnosti s kristjani v Sveti deželi, ki v velikem številu zapuščajo Bližnji vzhod. Soočajo se namreč z nemogočimi življenjskimi razmerami. Papež Benedikt XVI. je že večkrat povabil k solidarnosti z njimi, saj so prav kristjani na tem območju na poseben način priče Jezusovega prihoda med nas.

– Na tiho nedeljo bo kakor običajno popoldne ob 16.00 spokorno bogoslužje in nato priložnost za sveto spoved. Vabljeni k pravočasni pripravi na praznik Velike noči, opogumite tudi svoje bljižnje ali pa zanje molite, da se bodo tudi oni priravili pravočasno. Na Veliko soboto je prepozno razmišljati o sveti spovedi kot dobri pripravi na praznik. Gre za pripravo, ki traja 40 dni in ni zgolj dejanje svete spovedi tik pred.

– V četrtek, 19. 3. praznik sv. Jožefa, sveta maša tudi zjutraj. Zvečer ob 18.00 pobožnost križevega pota.

– V četrtek, 19. 3. zvečer ob 19.00 srečanje bralcev v učilnici.