Oznanila za teden od 15.9. do 21.9.

– Začeli smo veroučna srečanja. V nedeljo, 21. 9. vabljeni veroučenci in starši k sveti maši, kjer bomo z Božjim blagoslovm, molitvijo in najsvetejšo daritvijo začeli veroučno leto, tako otroci, starši kakor kateheti. Otroci k sveti maši prinesejo torbe, ki jih bomo blagoslovili pri sveti maši.

– V soboto, 20. 9. bo srečanje mladih v Stični. Mladi vabljeni na srečanje. Spored srečanja si poglejte na oglasni deski.

– V petek, 19. 9. molitveno srečanje mladih naše župnije, vabljeni vsi mladi, da se pridružite tako mladim kot molitvi.

– Za zakonce bo 26. 9. do 28. 9. srečanje, seminar. Vabljeni vsi od 21 leta naprej, vabljeni tudi samski. ločeni. Spored srečanja je na oglasni deski. Prav tako bodo tudi organizirani duhovne vaje, poglejte na oglasni deski in obvestite zainteresirane.

– 24. 9. to je sreda, bo seja ŽPS, vabljeni. Vzemite si tudi vabilo in zapisnik v Martinovem kotu. Hvala.

– Bog povrni za vaš dar, ki je namenjen za plačilo obnove cerkvene opreme.

– Prav tako hvala vsem, ki ste pomagali izpeljati srečanje zakonskih jubilantov.

– Naslednja nedelja je Kvaterna, nabirka gre za vzdrževanje semenišč. Bog povrni. 

– 5. 10. bomo romali na Brezje. Prijavite se v Matinovem kotu.