– V postnem času boste imeli možnost za prejem zakramenta svete spovedi vsak dan pol ure pred sveto mašo. Odločitev je v vaših rokah, srcu… Ne čakajte na dni pred veliko nočjo.

– Srečanje staršev veroučencev tretjih razredov, ki obiskujejo verouk na sv. Katarini in v župnijski cerkvi, bo v torek, 17. 3., ob 19.00, v župnijski veroučni učilnici. Poleg informacij o pripravi na prvo sveto obhajilo, ki bo v Šentlambertu, bo tudi tema o svetem obhajilu, na katero se pripravljate tudi starši s svojimi otroci. Vabljeni.

– Ob petkih pred sveto mašo, vabljeni k postnemu govoru.

– Na praznik Svetega Jožefa začenjamo “Teden družine”. Vabljeni k sveti maši, kjer lahko prisluhnete mislim, ki so jih za ta teden pripravili: škof Marjan Turenšek, Slavko Rebec, zakonci iz radgonske zakonske skupine, s. Majda Pangeršič, Danilo Siter, Sandi Koren.

– Ministranti vabljeni k vajam v soboto ob 9.00.

-Razpored križevega pota v postnem časa:

Sreda 18.3.  Veroučenci 7.,8.,9. raz.  župnijska cerkev
 Nedelja 22.3.  Svetopisemska skupina  podr. sv. Marko