MAVRICA – revija, ki prinaša otrokom krščansko sporočilo, spodbudo za vstrajanje in delo v dobrem. Vsi, ki boste revijo Mavrica naročili do 15. maja za obdobje 2008/09, prejmete dva izvoda brezplačno, to je 9 in 10 številka letošnjega leta. Prav tako imate zagotovljeno letošnjo ceno, to je 26€.

– V Martinovem kotu so na voljo štiri knjige z naslovom ”ČUDEŽI Janeza Pavla II.” Knjiga je primerna za darilo.

– Srečanje staršev birmancev bo v torek, 22. 4., ob 19.00.

MEĐUGORJE – Vsi, ki ste se prijavili in poravnali akontacijo prosim, če lahko v tem tednu poravnate ostali del vsote.  Program za romanje ste prejeli na dom, da ne bo zamud. Hvala.

– Sporočite termine za šmarnično pobožnost pri vaških kapelah.

– V Celju so v zgodovinskem muzeju odprli razstavo z naslovom:  “Boj proti veri in Cerkvi”. Razstava bo odprta do avgusta, Vabljeni, da si razstavo ogledate.

– Prihodnji petek ob 18.00 srečanje staršev, ki želijo svojega otroka vključiti v cerkveno skupnost in otroku omogočiti prejem zakramenta svetega krsta.

– Slovenski pastoralni dan bo v Celju 10. 5. Rezervirajte si čas in se pastoralnega dneva udeležite. Vabljeni!

– Sveta maša na praznik apostola Marka bo pri podružnici v petek, 25. 4. ob 8.00.