– Za zakonce bo od 26. 9. do 28. 9. srečanje, seminar. Vabljeni vsi od 21. leta naprej, vabljeni tudi samski, ločeni. Spored srečanja je na oglasni deski. Prav tako bodo organizirane duhovne vaje. Poglejte na oglasni deski in obvestite zainteresirane.

– V sredo, 24. 9., ob 19. uri bo seja ŽPS. Vabljeni. Vzemite si vabilo in zapisnik v Martinovem kotu. Hvala.

– Bog povrni za darove, ki bodo namenjeni za vzdrževanje semenišč.

– Romanje na Brezje bo v nedeljo, 5. 10. Odhod avtobusa bo ob 13. uri. Prijavite se v Martinovem kotu. Zadnji rok za prijavo je v nedeljo, 28. 9.

– Čiščenje župnijske cerkve bo v soboto, 27. 9., ob 9. uri.

– V sredo, 1. 10., in v četrtek, 2. 10., bo v naši župniji potekalo celodnevno češčenje Sv. Rešnjega Telesa. To sta dneva velikih milosti, ko kot župnijska skupnost lahko ves dan častimo Boga – Jezusa Kristusa. Učlovečeni Jezus Kristus, ki ga je Bog iz neizmerne ljubezni do nas poslal na svet, je sedaj prisoten med nami v podobi kruha. Srečanje z Njim bo blagoslovilo naše življenje.

PROGRAM CELODNEVNEGA ČEŠČENJA V CERKVI SV. MARTINA

– ob 7.00 sv. maša, nato izpostavitev Sv. Rešnjega Telesa in začetek češčenja;
– od 8.00 do 9.00 molitveno bogoslužje vodi svetopisemska skupina;
– od 9.00 do 10.00 molitveno bogoslužje vodi Prenova v Duhu;
– ob 10.00 sv. maša;
– od 11.00 do 12.00 molitveno bogoslužje vodijo sodelavci Karitasa;
– od 12.00 do 13.00 molitveno bogoslužje vodi molitvena skupina;
– ob 18.30 slovesno pete litanije;
– ob 19.00 slovesna sveta maša in zaključek celodnevnega češčenja.

V popoldanskem času so k molitvi pred Najsvetejšim posebej vabljene družine.