Oznanila za teden od 23.11. do 29.11.

– Na 1. adventno nedeljo bomo slovesno praznovali god sv. Katarine. Sveta maša bo ob 9.30. V župniji ob 10.00 svete maše ne bo. Gost in voditelj svete maše bo prof. dr. Stanko Gerjol. Vabljeni. Prosim tudi za sladke dobrote ob katerih se bomo po vseti maši družili v prijetnem kramljanju.

– Miklavž zbira prijave samo do 22. 11., da potem še lahko pripravi darilca, BODITE POZORNI, da vas zapiše.    
  

– MINISTRANTSKO SREČANJE v soboto ob 9.00.

– Naprošeni ste, da berete knjigo, ki ste jo prejeli ob praznovanju sv. Martina – o sveti maši. To je VAŠ mali prispevek k poglabljanju skrivnosti. Tudi po tem pridobljenem znanju bo skrivnost liturgije manjša, bolj domaša in sadovi življenja iz liturgije in Evharistije okusnejši in rodovitnejša.

– Na 1. adventno nedeljo pri večerni sv. maši začnemo devetdnevnico v čast Brezmadeni. Devetdnevnica bo tako kot je že bila med sveto mašo. Vabljeni k sodelovanju. Vzemite to devetdnevnico v letu Evharistije kot priložnost za poglobitev svojega odnosa do Stvarnika, Odrešenika, Zveličarja…

– Župnijski pastoralni svet se bo srečal v torek, 1. 12. ob 18.00 in ne kakor je napisano na vabilu. Hvala za razumevanje.