– Verouka v naslednjem tednu ni, razen za veroučence sedmega razreda, ki so vabljeni, da se udeležijo večernih obredov na veliki četrtek, petek, soboto. Starši spodbudite jih in se tudi sami udeležite obredov, če je mogoče.

– Ministranti vabljeni na romanje, ki ga organizira MB nadškofija  v Mariazell, od 27. 4 do 29. 4. 2009. Program bo v reviji Ministrant. Prijavite se pri župniku ali v Martinovem kotu. župnija mora prijavo sporočiti do 7. 4., zaradi organizacije nadškofijskega centra za duhovne poklice v Mariboru.

– Ministranti oblikujejo križev pot v sredo, 8. 4. Zberemo se 10 minut pred pol sedmo uro.

– V ponedeljek, po cvetni nedelji, prosim za čiščenje cerkve, ob 16.00.

– Na veliki petek se začne devetdnevnica k BOŽJEMU USMILJENJU. Predlagam, da jo namenimo za našo župnijo.

– V pisarno ste za obnovo cerkvene opreme prinesli 1100 € in nabirka na prvo nedeljo je bila 900 €.

Razpored križevega pota v postnem časa

Sreda 8.4.  Ministrantska skupina  župnijska cerkev
 Petek 10.4.  ŽPS sv. Martin  župnijska cerkev