– Vabljeni pravočansno pred prazniki k prejemu zakramenta sprave.

– Spoved za vse veroučence bo v soboto, 12. 12. ob 9.00 v cerkvi.

– V nedeljo, 13. 12. bo ob 16.00 spokorno bogoslužje s sveto spovedjo. Pridite pravočasno, kajti spokorno bogoslužje je namenjeno za vašo boljšo pripravo na sveto spoved.
Po sp. bogoslužju se začne spovedovanje, na voljo bosta še dva duhovnika. Bog daje milosti, kristjan pa z njimi sodeluje ali pa ne.

– Poleg rednih srečanj anonomnih alkoholikov, so se začeli srečevati tudi svojci alkoholikov v tako imenovano skupino Al-Anon. To je skupina za družinske člane in prijatelje alkoholikov. Dobrodošli na srečanje skupine, ne glede ali alkoholik v vaši bližini še pije ali ne. Telefonska številka kamor lahko pokličete: 01-251-3000, GSM: 041590-789.

– 01.12.2009 Cerkeve postajajo uradne partnerice dialoga Evropske unije

– Berite knjigo o sveti maši. Tudi po tem pridobljenem znanju bo skrivnost liturgije manjša, bolj domaša in sadovi življenja iz liturgije in Evharistije okusnejši in rodovitnejša.

– V torek, 8. 12. bo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, vabljeni k sveti maši.

– Veroučenci, ki sodelujete pri koledniški akciji, vabljeni na vaje ki bodo  v petek ob 16.00.