Oznanila za teden od 7.4. do 13.4.

– Mladi naše župnije želijo poglobiti svojo odnos do Boga, do Sina Jezusa Kristusa, s pomočjo Svetega Duha. Ob petkih po sveti maši se bodo zbirali prej Najsvetejšim. Vabljeni tudi ostali mladi do tridesetega leta starosti, da se jim pridružite.

– S ponedeljkom, 7. 4., se začenja “Teden molitve za duhovne poklice”, ki ga bomo zaključili v nedeljo, 13. 4. Vabljeni v Brestanico, k Lurši materi Božji. Odhod avtobusa ob 14.00.

– Bog povrni za nabirko, ki je namenjena za plačilo obnove tabernaklja in postaja križevega pota.

– V četrtek, 10. 4. ob 19.30 srečanje župnijskega gopodarskega sveta. Vabljeni. 

– Zaradi spremljanja veroučencev, ki se pripravljajo na prejem zakramenta prvega svetega obhajila, bom od 11. 4. do 13. 4. z veroučenci na duhovnih vajah v Libojah. Obrnite se na duhovnega pomočnika Franca Pelca.

– K rednemu čiščenju cerkve vabim vernike iz naselij Planinske vasi, Knezdola in Gaberskega, v soboto ob 9.00.

– Pri vpisu mašnega namena za 11. 5. in 4. 5. je prišlo do pomote. Vljudno prosim darovalca mašnega namena, da se oglasi v pisarni, da bo mašni namen lahko opravljen.